Koučink zdraví a fitness

Zbavte se přebytečných kilogramů. Naučte se pečovat o své zdraví a získejte postavu, o které jste vždy snili, už napořád.

V minulosti jste již pravděpodobně vyzkoušeli několik diet nebo tréninkových programů, jen abyste zjistili, že z dlouhodobého hlediska nefungují, protože krátká období, kdy se pracně blížíte ke svému cílí střídá rychlý návrat do starých kolejí a postupná ztráta motivace a touhy po změně.

Já pracuji jinak. Namísto přísných diet a vysilujících tréninků nabízím cestu postupné, udržitelné změny stravovacích návyků a životního stylu.

Výsledek? Během několika měsíců se zbavíte přebytečných kilogramů, aniž byste museli hladovět, nebo se zcela vzdát svých oblíbených jídel.

Zapomeňte na kalkulačku a převažování každého sousta. Vypadat skvěle můžete, aniž byste tomu museli obětovat všechen svůj volný čas a energii.

Jako podnikající máma dvou malých dětí až moc dobře vím, jak těžké někdy může být spojit rodinu, práci, koníčky a péči sama o sebe. Proto jsem vytvořila program, který se plně přizpůsobí vašim potřebám a životnímu stylu. Během vzájemné spolupráce se mimo jiné naučíte jak:

 • Připravovat vyvážená, rychlá a hlavně chutná jídla bez použití kalkulačky nebo kalorických tabulek
 • Ovládnout chuť na sladké a dosáhnout výsledků, aniž byste se museli vzdát všeho, co máte rádi
 • Pracovat s motivací a překonat období, kdy vás vůle nechá na holičkách
 • Rozhýbat ztuhlé a bolavé tělo a zlepšit tak svou mobilitu a celkové pohybové schopnosti, na jejichž základě vybudujeme silné a odolné tělo schopné odolávat zraněním i přibývajícímu věku.
 • Zlepšit kvalitu svého spánku a mít více energie na práci, koníčky i rodinu
 • Transformovat vše co se naučíte v celoživotní návyky, které vám pomohou si své výsledky udržet už napořád, a mnoho dalšího.

Už žádné pokusy a omyly. Se mnou budete vždy přesně vědět na čem jste a jaký další krok vás čeká

Naše vzájemná spolupráce začne krátkou vstupní konzultací, na které si řekneme vše potřebné o tomto programu, vašich cílech, potřebách a možnostech. Na základě těchto informací pro vás pak vytvořím individuální plán, kterým vás postupně provedu. Nemusíte se přitom bát, že bych vás do něčeho tlačila. Neprodávám žádné doplňky stravy a o tempu i směru proměny vždy nechám rozhodnout vás. Já pouze poskytnu potřebné informace, vedení a podporu.

Základem samotného programu budou pravidelné konzultace, během kterých se vždy zaměříme na konkrétní téma, problém nebo dovednost důležitou pro váš cíl. Na každé konzultaci si také vyberete jednoduchý úkol, který vám pomůže získané dovednosti transformovat ve stabilní návyk a tím je trvale začlenit do vašeho životního stylu.

Co o mě říkají moji klienti?

 • „Z osobního tréninku s Vendy si odnáším mnohem víc než jen propocené tričko. S každým tréninkem můžu pozorovat, že jsem zase o něco blíž svému cíli. Vendy jako jedna z mála trenérů posuzuje člověka individuálně a pečlivou průpravou vás provede přes korekce pohybovych vzorů přes mobilizační cviky, cvičení s vlastní vahou až k postupnému nabírání síly a dosahování vytoužených výsledků. A to vše s na jedničku vypilovaným technickým provedením cviků, který vám budou závidět všichni „bouchači.“ Za sebe mohu vřele doporučit.“

  Klára R.

 • S Vendy cvičím od února, kdy jsem se s ní potkala na skupinovém tréninku kettlebell. Zaujal mě její přístup, kdy dbá na fyziologicky správné provedení každého cviku, jinak vás prostě nepustí dál – a přesto (nebo právě proto?) je pokrok vidět docela brzy. Na základě dobré zkušenosti na skupinových lekcích jsem si s Vendy dohodla individuální trénink. Mým cílem původně bylo shodit přebytečná kila, ale trénink mě tak chytil, že s Vendy pokračuji dál i po dosažení cíle a užívám si pro změnu viditelného zlepšování fyzičky, které je znát i v ostatních sportech – třeba na kole nebo při aštanga józe.

  Monika K.

Kolik to bude stát?

Našim studentům v současnosti nabízíme dva typy spolupráce. Online coaching prostřednictvím emailu a / nebo jiného komunikačního programu a Osobní coaching v Brně.

Online coaching

Vstupní konzultace

Jedna online konzultace týdně

Pohybový program

Online podpora a motivace

Pravidelná kontrola výsledků

2 000 Kč / měsíc

4 500 Kč / 3 měsíce

Osobní coaching

Vstupní konzultace a screening

Jedna osobní konzultace týdně

Pohybový plán

Online podpora a motivace

Pravidelné měření výsledků

3 500 Kč / měsíc

9 000 Kč / 3 měsíce

Osobní konzultace

Možná témata:

Potravinové alergie a intolerance

Komplexní screening

Asistovaný nákup

Technika konkrétních cviků

900 Kč / 60 minut

500 Kč / 60 minut*

*Cena je platná pro klienty, kteří mají na daný měsíc zaplacený online nebo osobní coaching

Udělejte první krok na cestě k vysněné postavě

 Pokud jste připraveni dostat své zdraví pod kontrolu a získat tělo, které si skutečně zasloužíte, jsem připravená vám pomoci. Pokud máte zájem se mnou spolupracovat udělejte jeden malý krok a vyplňte formulář níže. Nestojí to žádné peníze, ani Vás to k ničemu nezavazuje. Já vás na oplátku kontaktuji v nejbližším možném termínu. Pošlu vám bližší informace o coachingu a nabídnu možnost nezávazné konzultace, na které si budeme moci promluvit o vašich cílech, představách a případných dotazech.

Doufám, že mi dáte příležitost proměnit váš život a tělo již napořád. První krok je ovšem na Vás.